Plannen woningbouwlocaties Veilingterrein en Teisterbantlaan goedgekeurd
Zaterdag 16 juli 2022 | Astrid van Leeuwen
TIEL - De plannen voor de twee woningbouwlocaties Veilingterrein en Teisterbantlaan in Tiel zijn goedgekeurd. Binnenkort start de officiële inspraakprocedure.
Begin juli werden omwonenden en andere geïnteresseerden bijgepraat tijdens een bijeenkomst van de gemeente. De start van de bouw is gepland voor eind 2024.
De ontwerp bestemmingsplannen liggen van 3 augustus tot 14 september ter inzage, in die periode kunnen belanghebbenden hun zienswijze tegen het ontwerpbesluit indienen.